Websites maken in de helft van je tijd?

Bij Plate werken wij sinds 2014 vol plezier aan een low-code websiteplatform dat jou als front-end developer helpt om in 50% van je tijd custom websites te ontwikkelen en te beheren. Waarom zou je PHP nodig hebben als je ook uitgebreide websites kunt maken met kennis van HTML, CSS & Javascript?

Met Plate maak jij custom websites met complexe content zonder echt te hoeven programmeren. En je klant beheert zijn website met ons CMS dat net zo makkelijk werkt als een websitebuilder.

Zoals een bord de solide basis is voor elk gerecht, is Plate de basis voor mooie, effectieve websites. De naam Plate is niet voor niets geboren in een restaurant.👨‍🍳

Groei met ons mee!

Wij willen de komende jaren verder groeien als het beste low-code website platform & CMS voor custom websites. Ben jij front-ender en wil je de vetste websites maken zonder dat je je druk hoeft te maken over hosting, updates en onderhoud?

Plate Multisite

Wist je dat Plate zeer geschikt is als Multisite Platform voor bedrijven en organisaties die op grote schaal en tegen lage kosten websites willen lanceren? Benieuwd naar de mogelijkheden?

  • Start ontwikkeling platform

Met dit team zit je gebakken

Kobus

Chef de Code


kobus@getplate.com

David

Sous-Chef de Code


david@getplate.com

Harmen

Junior Sous-Chef de Code


harmen@getplate.com

Henri

Stagiair de Code


henri@getplate.com

Pieter Versloot

Gastheer

06-53136435
pieter@getplate.com

Johannes Baas

Gastheer

06-46712365
johannes@getplate.com

Wij laten ons adviseren door...

Rudy Doornewaard

Partner Development Manager Data & AI at Microsoft


Rene van Erp

Eigenaar Elevate Consultancy


Nico van Dijck

Eigenaar Van Dijck Consultancy BV


Dit houdt ons bezig!

Weten wat Plate voor jou kan betekenen?

Blijf op de hoogte van nieuwe updates en features via onze nieuwsbrief